Vlčice v moderním světě

26. srpna 2009 v 18:07 | Jaen |  Z jednoho vlčího života
Zjistila jsem, že se umím strašně moc nudit:) Z extrému do extrému - buď jsem celé dny mimo domov, nebo celý den u počítače...Dneska jsem to chtěla změnit, tak jsem se dokopala k poslechu, abych zjistila, jak bych na zkouškách ze špániny obstála...To byl zážitek. Teda, chci říct, pro normální lidi s normálním přehrávačem by to bylo obyčejné poslechnutí pár nahrávek, ne ovšem pro mě...Já a elektronické věci žijeme v takovém nějakém....nesouladu, jestli jste si ještě nevšimli:)) Počítač se buď restartuje, nebo "pouze" neustále vypadává spojení, u mobilu mi nefunguje paměťovka a foťák, přehrávač si přehrává, co chce...Chtěla jsem se dneska podívat na nějaký - jakýkoliv - film a zjistila jsem, že nám nefunguje zvuk u dvd....
Tolik o mých nervech se světem kolem mě, žijte blaze:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Long Long | 26. srpna 2009 v 20:49 | Reagovat

Ha, já když zapínám počítač, modlím se, aby vůbec najel - jestli ,,pípne" klávesnice a začne nabíhat windows, pak jestli najede windows, jestli najede monitor, a jestli se během celého doufání, nebo i po něm, kdy myslím, že už mám vyhráno, nesekne. A jednu dobu se mi taky sám zničehonic vypínal. Když jsem potlačila všechen vztek a nervy, snažila jsem se vcítit do jeho situace - chudák, už je starej, zavirovanej, vůbec se o něj nestarám.. :D Pojmenovala jsem ho a při každém spouštění ho ,,přemlouvám." Kdyby mě tak při tom někdo viděl :D Od té doby je naše společná práce prapdivný kompromis :D A někdy to i funguje :D neber to jako radu, jak jednat se svým počítačem (takovou pošetilou metdu jsem asi neměla vůbec říkat, budu ještě podivnější:D), pouze jako přitakání, co si ty dnešní stroje umí vymyslet a co se kvůli nim musí vše podstoupit :-D Hrůůůza..

2 Silver Silver | 27. srpna 2009 v 12:43 | Reagovat

Pojmenovávání počítače je v dnešních dobách celkem normální věc :) On je pak ten vztah s tím počítačem úúplně o ničem jiném :) Ikdyž pravda, když se mu znelíbíte tak máte útrum :) Ten můj si naposledy když jsem se snažil o jeho úpravu natahal zhruba 200-300 virů a jel na dovolenou :D Ani pohled neposlal..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama