Priority

13. prosince 2013 v 19:55 | Jaen |  Z jednoho vlčího života
Původní priorita zněla: mít všechno co nejdříve z krku. Při zjištění, co všechno bych měla přečíst a umět, mi došlo, že to se nesplní tím, že si zaplním dny dvěma zkouškami, naopak si tím tu prioritu ještě víc oddálím, protože bych ty zkoušky stejně musela zase opakovat. Ok. Tak před Vánocemi už jen dvě zkoušky a tři zápočty. Dobře. Sklápím uši a uznávám, že na některé věci opravdu nemám. Já si to tedy vynahradím v lednu.
Přijde mi neuvěřitelné, že bych příští víkend měla jet na sever. Zvykla jsem si na svůj klid. Nepotřebuji stres ohledně Vánoc a přetvářku. Opravdu ne. Na druhou stranu se jich nemůžu dočkat. Ze všech těch úžasných dárků, které mi snad Ježíšek naježí (prostěradlo:D), se opravdu nemůžu dočkat diáře. Ten můj už, chudák, přetéká lístečky s tím, co bude příští rok. Zkoušky. Koncerty. Tulák po hvězdách. Školení. (Ano, usoudila jsem, že si, co se práce týče, nemůžu moc vybírat, tak budu pokračovat. Aspoň mám jistý pocit soběstačnosti.) Snad druhá práce. Tance. Prostě budou, i kdybych umírala. Tento semestr jsem pro sebe nedělala skoro nic. A opravdu bych si konečně chtěla zvolnit školní rozvrh. Rozvrh. Ne zkouškové. Uvidíme.
Snažím se namotivovat. To je tak trochu jediné, co mě drží nad vodou. Chci si po zkouškovém přečíst aspoň jednu normální knihu. Ne-školní. Prosím. Dejte mi víc času..Je to zvláštní, už tak bych řekla, že jsem se naučila velmi dobře organizovat čas tak, aby nezůstala ani hodina nevyužitá..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama