Nový Věk

Planetu Zemi čekají zlé časy

9. února 2007 v 20:24 | Jaen
Tento kousek článku vyšel v Lidových novinách v pátek 2.února:
"Častější vichřice, vlny veder, sucho i záplavy. Na takové počasí se musí připravit Evropané. Vyplývá to z dnes zveřejněné zprávy, na které pracovaly tři roky tisíce odborníků z Mezivládního panelu pro klimatickou změnu při OSN.
Experti nyní zpřesnili odhady předchozí, šest let staré studie. Podle nových modelů vzroste průměrná teplota vzduchu do konce století o 1,1 až 6,4 stupně Celsia. Hladina oceánů stoupne o 19 až 58 cm. Miliony obyvatel přímořských oblastí mohou přijít o domov.
Největší oteplení přitom vědci očekávají na pevnině severní polokoule, tedy i v Evropě. Golfský proud, který přináší teplé a vlhké oceánské klima do západní a zčásti i do střední Evropy, může o čtvrtinu zeslábnout. Tato změna ale do konce století katastrofální důsledky nepřinese. Odborníci však upozorňují, že už nyní se výrazně mění rozložení srážek. Zatímco na východě Severní i Jižní Ameriky jich výrazně přibylo, Středomoří, Austrálii, jižní Afriku a Asii sužují sucha. Tento trend bude podle zprávy dál pokračovat.
Změny klimatu mají přinést ještě proměnlivější počasí, takže si musíme zvykat na stále častější bouřky a přívalové srážky, ale také na vlny extrémních veder a na vichřice.
Podle autorů zprávy již není pochyb, že se na oteplování z větší části podílí lidé produkcí skleníkových plynů. Apelují proto na politiky, aby přijali radikální kroky a opatření dřív, než budou změny klimatu nevratné."
Že by se začínala plnit část z Poselství pro rok 2012?

Původní poselství pro rok 2012

9. února 2007 v 20:12 | Jaen
Toto je kousek z článku Přelomový rok 2012 z časopisu Medium 2, který napsala mgr.Ivana Muková:
Jedno z mnoha poselství, které lidstvo dostávalo od roku 1957, říká:
"Změny, které proběhnou na planetě, budou tak radikální a kataklyzmatické, že by nebylo bezpečné na ni zůstávat. Nastanou další katastrofální záplavy a povodně, ničivá zemětřesení, mnoho majetku shoří a další bude devalvován. To, o čem si mnoho lidí myslí, že bez toho nemohou žít, bude zničeno a oni dospějí k názoru, že to nebylo až tak důležité. Dojde ke změně ve vnímání hodnot.
Zemská osa se posune a celá planeta promění: sever se stane jihem a naopak, tam, kde byla souš, bude voda a na místech oceánů pevnina. Slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Celá Země se bude otřásat a její povrch pukat. Planeta se promění v takovou, jakou byla při svém stvoření: původně totiž měla sloužit kráse, radosti a harmonii, v níž měly žít všechny bytosti, tuto planetu obývající..."
Zbytek článku a vůbec celý časopis je víc než zajímavý...

Očista

9. února 2007 v 20:00 | Jaen
Blíží se válka...ti citlivější to cítí a začínají být neklidní...staré zvyky musí bojovat proti novým technologiím, které začínají ovládat svět...ale lehké vibrace naznačují, že se blíží Očista. Ti, kteří mohou, poslechněte svou krev a následujte ji...Krev nezapomíná na časy dávno minulé, které si lidské plémě již nemůže pamatovat...Krev ano...Koluje nám v žilách a dává život...ale má svou pravdu - blíží se válka...Nezná místa ani čas, ale ví...tuší neštěstí...tuší Očistu!
Když padne soumrak na Zemi,
v jejímž jádru ukryto je zlo,
skoncuje Očista život se všemi,
u nichž zlem mysl otrávit šlo.
Krev poteče proudem a v její barvě
zalesknou se anarchické znaky
objevujíc se na sekerách, právě
když jejich výrobci umírají taky.
Vítr se zvedne z výšin
a oheň stráví vše,
voda se povalí z nížin
dříve než začne večerní mše.
Pouze stará krev zůstane zachována...
 
 

Reklama